Open Mind България

Какво е Open Mind?

Open Mind е програма на Теленор за професионално развитие и социална интеграция на хора с увреждания. През 2020г. към програмата се присъединява и новото дружество CETIN България, част от CETIN Group.

С какво може да бъде полезна програмата?

Колегите, които стават част от екипа на Теленор и CETIN по програмата Open Mind, имат възможност да работят по срочни проекти за период от 2 години на различни позиции в областта на маркетинг, продажби, финанси, право, технологии и други.

Основни отговорности и изисквания:

Активно включване в обработка на информация и изготвяне на отчети, подготовка и обработка на документация.
Оказване на съдействие при организационни дейности.
Работа със системи и специализиран софтуер
Комуникация с вътрешни клиенти и/или партньори на компанията.
Ако кандидатствате за позиции в планиране и експлоатация на мрежата изискване е да имате образование в тази сфера и опит с езици за програмиране, ERP системи, администриране на данни и SQL ще се счита за предимство.
Силна мотивация и желание за учене и развитие.
Завършено средно или висше образование.
Компютърна грамотност MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
Английски език е предимство.

Ние предлагаме:

Работа по проект в избраната област за период от 2 години.
Участие в реалните дейности на големи международни компании.
Възможност за учене, развитие и придобиване на практически познания в конкретни проекти в подкрепящ екип от професионалисти.
Работа в отворена и достъпна работна среда.
Възможност за повишаване на конкурентоспособността.
Ментори, въвеждащи и подкрепящи всеки участник в процеса на работа.
Психологическа подкрепа.

Процесът по кандидатстване е приключил. Очаквайте повече информация през втората половина на 2021г. Ако желаете да получавате повече информация за програмата и възможности за кандидатстване през годината, може да се регистрирате тук.

Теленор и CETIN осигуряват равни възможности при наемане на работа на хора с увреждания.

Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност и при спазване на приложимото законодателство относно обработването на лични данни. Повече информация може да откриете тук: http://www.telenor.bg/privacy/privacy-policy-recruitment и на http://www.cetinbg.bg